Co robić po zerwaniu wędzidełka?

witam, dzisiaj doszło do tragedii, z moją dziewczyną było erotycznie i za mocno się zabawiliśmy, podczas masturbacji przerwało mi się wędzidełko, leciała krew lecz potem już przestała i nie wiem co robić dalej od tego momentu minęło 5H
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 tygodnie temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Przemyć roztworem odkażającym, który NIE zawiera alkoholu (np. microdacin lub prontosan) i zgłosić się do poradni urologicznej. Takie uszkodzenia najczęściej dobrze i szybko goją się same.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty