Co robić w takiej sytuacji?
Witam, mam 36 lat, jestem kobietą. Od trzech tygodni miałam bóle z prawej strony brzucha w okolicy biodra. Wyniki moje to morfologia (robione 13.05.2010, rano): WBC 6,1 (3,8-10,8), HGB14,3 (11,2-15,4), RBC 4,3 (3,5-5,0), MCH 33,1(26,0-34,0), MCHC 33,8 (32,2-36,8), RDW-CV 14,4 (11,0-14,0), PLT 260,0 (140,0-450,0), CRP 0,6 (0,0-5,0), a wynik robione 14.05.2010. o 19.00 już nie na czczo: WBC 9,2 (4,0-10,0), RBC 4,01 (4,2-5,40), HGB 13,0 (12,0-16,0), MCV 97 (80-98), MCH 32,3 (27,0-31,0), MCHC 33,4 (31,0-35,0), RDW 15,1 (11,0-14,5), PLT 251 (150-400), MPV 10,8 (6,5-10,5). Byłam u lekarza, który powiedział, że to może być od kręgosłupa. Robiłam USG jamy brzusznej i wszystko w porządku. Bóle mineły, ale dzisiaj dwa razy zrobiłam stolec ciemny o konsystencji zbitej... Proszę o poradę, co mam robić, boję się, że to może być coś poważnego...

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Witam,
Wyniki badań nie wskazują na nic niepokojącego.
Radziłabym, aby problem skonsultowała Pani z lekarzem ginekologiem. Jeśli zaś chodzi o odmienne zabarwienie stolca, to wskazane byłoby wykonanie testu na obecność hemoglobiny w kale (wyjaśniłoby to, czy zabarwienie jest wynikiem np. krwawienia z przewodu pokarmowego).
Pozdrawiam