Co robić z sączeniem się ropy z rany po cesarce?

Witam, moim problem jest blizna po cesarskim cięciu, które było robione ponad 2 lata temu, są na niej zaczerwienienia i miejscami wydaję mi się że sączy się ropa, dodam że nie mam możliwości pójść do lekarza ponieważ nie mam ubezpieczenia. Z góry dziękuję za odpowiedź

Podane przez Panią objawy wymagają zebrania dokładnego wywiadu i przeprowadzenia badania fizykalnego. Jedynym rozsądnym i bezpiecznym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza.