Co robić z siniakiem po ganglionie?

Prawie trzy tygodnie temu miałam zabieg usuwania gangliona obok nadgarstka. Rana już się zabliźnia jednak pozostało nad nią małe zgrubienie (bolesne tylko przy mocniejszym dotyku), natomiast wyżej w miejscu blizny po ganglionie usuwanym 3 lata temu utrzymuje się zielono-żółty siniak, a ból promieniuje aż do palców przy poruszaniu nimi. Czy to normalne?
KOBIETA, 24 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , nie znam zakresu ani przebiegu operacji , nie potrafię więc autorytatywnie wypowiedzieć się , zwłaszcza bez możliwości badania. Proszę zdecydowanie udać się do operatora , to on powinien znać odpowiedzi na wszystkie Pani pytania , pozdrawiam , z.żurawski