Czy możliwe, że tłuszczak powstał na nowo?

Witam. W marcu miałam usuwanego tłuszczaka z twarzy (lewy policzek) Po zabiegu została mala, praktycznie w ogóle nie widoczna blizna. Od kilku dni pod blizną wyczuwam zgrubienie, pod palcami czuć tez nierówność (delikatne uwypuklenie) czy to podskórna blizna, która powstała w wyniku usunięcia tego tłuszczaka, czy to może być nowy tluszczak w tym samym miejscu? :(
KOBIETA, 31 LAT 6 miesięcy temu

Dzień dobry , nie znam zakresu oraz przebiegu operacji , nie mogę więc autorytatywnie wypowiedzieć się , zwłaszcza bez możliwości zbadania Pani! Proszę zdecydowanie udać się do operatora z wynikiem badania h-p! z.żurawski