Co robić z tym odrętwieniem ręki?

witam jakiś czas temu mocno uderzyłem się w zgięty łokieć co spowodowało iz zwijalem się z bólu dosłownie 3 minuty ,od tamtego momentu palec IV jest częściowo zdrętwiały, natomiast palec V jest zdrętwiały i kawałek dłoni przy 5 palcu. Przejdzie to samo czy lepiej wybrać się specjalisty?

Warto skonsultować się z neurologiem. Wszystko wskazuje na to, że uszkodził Pan nerw łokciowy. Lekarz powinien przepisać preparaty wspomagające odbudowę osłonek mielinowych nerwu.