Co stosować, by nie odczuwać bólu palca od stopy?

Witam od2 tygodni bolimnie durzy palec od stopy a teras jeszcze doszedl. bul odczuwac w biodrze i pachwinie jak chodze to asz kuleje na lewom noge obecnej chwili biore nimesil do picja j przechodzi chwilowo i mam umuwwionom wizyte do ortopedy w parzdziernik.co to morze byc iakie ewetualnie tabledki muglym brac rzeby nie bolalo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można odpowiednio zmodyfikować dotychczasowe leczenie