Co stosować na ból o upadku?

Spadłam ze schodów ponad miesiąc temu i nadal czuje ból. Smaruje maściami lecz nie byłam nigdzie prześwietlić bo myślałam ze to zwykły upadek ze pewnie nadwyrężyłam albo stłuczoną bo siniak był,ale już ponad miesiąc minął i nadal czuje niekomfortowe uczucie w ręce.Swędzi mnie oraz trochę piecze po nałożeniu maści. Chciałam zapytać czy lekarz może coś powiedzieć po takim czasie co jest z ręka.Czy wyjdzie ze złamana jest np czy już za późno ?

Warto wykonać kontrolne Rtg i skonsultować to z ortopedą jeżeli folegliwości nadal nie ustępują.
Pozdrawiam
Dr n med Maciej Goch