Co stosować na bóle odcinka lędźwiowego kręgosłupa?

Witam. Potrzebuję pomocy boli mnie bardzo odc lędźwiowy kręgosłupa. Byłam u lekarzy jednak po zastrzykach i tabletkach do końca nie przeszło. p.Dr. podejrzewała rwę, wysłana zostałam do neurologa i na zabiegi jednak dopiero na marzec najbliższy termin. Nie mogę normalnie wstać z łóżka mam wrażenie jakby ktoś położył mi coś ciężkiego na dol kręgosłupa po kilku oróbach i bólu udaje się przekręcić i wstać. Mąż masując plecy ( pomaga troszke) zauważył że są sine po prawej stronie i bardzo napięte.

Witam!
Leczenie: neurolog i rehabilitacja. Może krótsze są kolejki do ortopedy lub reumatologa - oni także potrafią to leczyć. Najważniejsza jest rehabilitacja - może nawet komercyjnie. Lekarze innych specjalności też potrafią leczyć dolegliwości bólowe kręgosłupa!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.