Co stosować na worki pod oczami?

Co stosować na worki pod oczami stosowałam wiele kremów i nic nie pomaga. Kiedyś kupiłam krem z mango Rex który był skuteczny ale już go nie ma.

Witam
"Worki pod oczami" to najczęściej cecha rodzinna. Mogą być związane z zaburzeniami przepływu limfy, powstawaniem przepukliny tłuszczowej oraz zmianami kostnymi oczodołu związanymi z wiekiem. Jeżeli problem nie jest jeszcze bardzo zaawansowany pomóc może mezoterapia preparatem Eye Bag Solution lub karboksyterapia. W zaawansowanych przypadkach najlepsze będzie leczenie chirurgiczne. Wspomagająco trochę pomogą żele obkurczające naczynia i wspomagające przepływ limfy. Najlepiej podczas nakładania wykonywać drenaż tej okolicy.