Co sugerować może takie amh?

Witam, Prosze o interpreracje wyniku Amh 0,69ng/ml, wiek 33 lata

Dzień dobry, nie jestem ginekologiem, ale wiem, że w internecie są kalkulatory badań laboratoryjnych- podane normy według wieku. Proponuję nie czekać na odpowiedź w internecie, tylko jak najszybciej umówić się do ginekologa, który najdokładniej zinterpretuje wynik i zaleci dalsze działania.