Co takiego może być przyczyną moich zawrotów głowy?

Witam mam pewien problem z miesiąc temu miałam ostre zapalenie ucha środkowego na dzień dzisiejszy mam zawroty głowy i odruchy wymiotne. Byłam u dwóch laryngologów nic nie widzą zrobiłam badania i rezonans głowy wszystko ok a zawroty jak były tak są i nie mogę funkcjonować normalnie. Bardzo proszę o jakąkolwiek podpowiedź w tej sprawie

witam
zawroty głowy czy zaburzenia równowagi to bardzo złożony problem. Mogą one mieć wiele przyczyn. Niestety w Polsce niewiele osób prawidłowo diagnozuje i leczy zawroty głowy.
Zapraszam na konsultację.