Co to za choroba i jak ją wyleczyć?

Witam serdecznie, od 6 miesięcy współżyję z nową partnerką u której wykryto i usunięto laserem Kłyciny Kończyste, zaraz jak się o tym dowiedziałem, a było to po okresie 2 miesięcy, udałem się do urologa, który u mnie nic nie stwierdził i powiedział, że nie mam się czego obawiać. Następnie po tygodniu wyczułem grudki wielkości ziarenek piasku około napletka, udałem się wówczas do innego urologa zapisał mi do smarowania V***, odczekałem smarując te grudki 2 tygodnie i poszedłem do dermatologa gdyż nie było poprawy, pani dermatolog przepisała mi A*** c*** do smarowania na Kłycine Kończystą, w ciągu jednego tygodnia wszystko mi zginęło tylko zostały ślady po tych grudkach. Ale po 3 dniach zaczęło się wszystko od nowa i doszły nieregularne plamy z białymi pęcherzykami na żołędziu, dlatego ponownie się udałem do pani dermatolog, oświadczyła mi że mam opryszczkę i zapisała mi tabletki A*** 400 które pomogły mi na te czerwone plamki, ale te grudki pozostały i pomału sobie dalej rosną, są pojedyncze i w skupisku, wygląda to jak kalafior. Próbowałem takie dwie grudki przekłuć, ale nic z nich nie wyciekło żaden płyn ani ropa, są koloru skóry. Poza tym mam boleści powyżej prawego jądra z boku, zaczerwieniona jest moszna, wyciek z prącia koloru wodnego, boleści prawego jądra, aż do prawej nogi, silne swędzenie krocza i reszty ciała a także jakaś wysypka na obu udach. To swędzenie jest zazwyczaj wieczorami i nocą. Proszę o pomoc bo już dłużej tego wszystkiego nie mogę znieść. Proszę odpisać co to może być za choroba i jak się z niej wyleczyć. Dziękuję z góry za szybką odpowiedź ......Andy

Witam serdecznie.
Niestety nie da się udzielić odpowiedzi na Pana pytanie bez badania.
Pana opis może wskazywać na dwa odrębne problemy - pierwszy związany z infekcją wirusem brodawczaka i  w efekcie tego powstanie kłykcin kończystch i prawdopodobnie druga towarzysząca infekcja.

Obie prawdopodobnie wymagają leczenia, jednak najpierw musi być postawione rozpoznanie.
Leczenie jest zapewne konieczne także u Pana Partnerki.
Zachęcam Państwa do wizyty u dermatologa.
Pozdrawiam.