Co wynik badania kolana może sugerować?

Witam, Od około 09/2017 zaczął pojawiać się ból w lewym kolanie przy klęczeniu , chodzeniu. Od niedawna odczuwam też bóle w drugim kolanie, bóle rąk, i straszne zmęczenie. Przesyłam wyniki rezonansu z 02/2018 - lewego kolana: Wiązadło krzyżowe przednie i tylne prawidłowe. Ślad płynu w sąsiedztwie wiązadeł krzyżowych. W rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej drobne pasmo podwyższonego sygnału jak w przypadku rozrzedzenia struktury kolagenowej. W sąsiedztwie wiązadeł pobocznych drobne pasma podwyższonego sygnału jak w przypadku niewielkich zmian przeciążeniowych. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-degeneracyjne na poziomie wyniosłości międzykłykciowej. Ślad płynu w kaletce podrzepkowej glebokiej. Rzepka w ustawieniu bocznym przyparta do kłykcia bocznego kości udowej. Chrząstka rzepki struktura kostna rzepki prawidłowa. Niewielka ilość płynu w zachyłku zarzepkowym oraz wyraźnie zaznaczony fałd przyśrodkowy. Drobne pasma płynowe w okolicy podkolanowej w sąsiedztwie kłykcia przyśrodkowego kości udowej i w okolicy gęsiej stopki głębokiej grubości 2-3 mm. Drobne, pasmowate obszary płynowe w tkance tłuszczowej podskórnej w sąsiedztwie wiązadła rzepki i troczka bocznego rzepki jak w przypadku niewielkich zmian obrzękowych. Co wynik może sugerować? czy mogę cwiczyć na orbitreku ? Kobieta 43 lata (waga 81 kg)

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był
Jakiś uraz? Sadze ze konieczne jest wykonanie usg i wizyta u ortopedy