Co zastosować na suchy kaszel u dzieci?

witam serdecznie. jestem mama dwojki maluchow : jedno niespelna 3 lat i poltoraczne. Oboje uczeszczaja do złobka. Obecnie oboje sa dosc zakatarzenia, ale dokucza im najbardziej suchy kaszel. Inhaluje dzieci sola fizjologiczna, nos oczyszcza kateterem, stosuje wode morska,a co do syropów mam problem ze znalezieniem skutecznego i jak najmniej "chemicznego". Ostatnio przepisany dla starszego pulneo jest juz mało skuteczny a dla mlodszej stosowałam lipomal. Co moge zastosowac?

Magdalena Mroczek

Można zastosować syropy z glicerolem, miodem, wyciągiem z prawoślaza, sosny i babki lancetowatej - wybór takiego syropu doradzi farmaceuta, jest dostępny bez recepty. Można podawać dzieciom do picia wodę z cytryną i miodem.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli leczenie jest nieskuteczne, proponuję ponowną wizytę u pediatry.
Pozdrawiam