Co znaczą badania moczu w 21. tc?

Witam. Jestem w 21 tyg ciąży proszę o ocenę wyników badań. Mocz analiza ogólna Przejrzystość: mętny Barwa: ciemna słomka Glukoza: ujemny Białko: ujemny Bilirubina: ujemny pH: 6,5 Ciężar właściwy: 1024 Leukocyty: ujemny Erytrocyty: ujemny Azotyny: ujemny Ketony: ujemny Kwas askorbinowy: 20 Urobilinogen: 0,2 OSAD MOCZU Nabłonki płaskie: pojedyncze Leukocyty: 3-5 Erytrocyty: 0-1 Pasma śluzu: pojedyncze Moczany bezpost.: bardzo liczne Flora bakteryjna: nieliczne Czekam na odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy są jakieś objawy dyzuryczne? Opis wskazuje na wynik w normie