Co znaczą białe maleńkie kropki w jednej linii obok siebie wewnątrz policzka?

Witam, zauważyłam wewnątrz policzka białe maleńkie kropki w jednej linii obok siebie. Wygląda to trochę jak prosaki, ale wewnątrz policzka to raczej niemożliwe. Oprócz tego, że wyczuwam je językiem, nie czuję żeby bolało, piekło itp. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena w badaniu bezpośrednim