Co znaczą bóle pleców z prawej strony pod łopatką?

Witam. Od 4dni odczuwam bóle pleców z prawej strony pod łopatka i klucie lekkie w boku ale nie jako naciagniecie mięśnia. Odczuwam bardziej także przy jeździe autem na dolach. Wczoraj na weselu jadłam i piłam i ból się nie nasilal. W nocy także go nie odczuwam jak śpię. Mogłam sobie przewiac nerke np?? Podczas spaceru byłam zimno ubrana czy to może być trzustka? Mam 24 lata nie pale i nie pije alkoholu. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.