Co znaczą brak miesiączki, ból podbrzusza i nudności?

Mój problem polega na tym, że od 3 miesięcy nie mam miesiączki. Strasznie boli mnie podbrzusze i nerki. Ból jest chwilami nie do wytrzymania, lecz boję się iść do ginekologa. Jakieś 5 miesięcy temu wyleczyłam się z silnej anemii. Kiedy zrobiłam 4 miesiące temu badania krwi, było wszystko już ok. Mam też jakby dziwny ból żołądka i tak jakby cały czas jest mi niedobrze, lecz nie chce mi się wymiotować. W dodatku od dwóch miesięcy mam wydzielający się biały gęsty (jakby kropeczki) śluz i co kilka tygodni na parę dni przybiera on brzydki zapach, jakby karma dla kotów:( Nie wiem co może mi dolegać i strasznie się boję.

Witam serdecznie!

Jeżeli jest Pani aktywna seksualnie, w pierwszej kolejności powinna Pani wykonać test ciążowy. Po wykluczeniu ciąży powinna Pani zgłosić się do ginekologa. Strach i lęk nie powinny Pani powstrzymywać przed wizytą u specjalisty. Wtórny brak miesiączki jest bowiem zaburzeniem wymagającym bezwzględnego leczenia. Nie wspomina Pani w swoim zapytaniu. czego tak naprawdę się Pani obawia-diagnozy, lekarza a może jeszcze czegoś innego. Jeżeli nie ma Pani zaufanego specjalisty, warto porozmawiać z przyjaciółmi, mamą, kimś kto może polecić Pani dobrego i delikatnego ginekologa.

Biała wydzielina z dróg rodnych może być śluzem niepłodnym (występującym zarówno każdego miesiąca w drugiej połowie cyklu jak i w czasie ciąży), ale także być objawem infekcji dróg rodnych. Ze względu na nieprzyjemny zapach istnieje podejrzenie infekcji pochwy o podłożu bakteryjnym. Jeżeli bólowi towarzyszy świąd, pieczenie to mamy do czynienia z infekcją grzybiczą.

Raz jeszcze zachęcam do wizyty u ginekologa. Bez badania ginekologicznego oraz ewentualnej diagnostyki zaburzeń hormonalnych niemożliwe jest ustalenie przyczyny Pani dolegliwości.

Pozdrawiam