Brzydki zapach z pochwy i rozciągliwy śluz po pierwszym stosunku

dokładnie miesiąc temu uprawiałam pierwszy raz ze swoim chłopakiem, jest on pewny, że nie doszedł we mnie. w czasie kiedy powinnam dostać miesiączkę była ona obecna (albo było to plamienie nie wiem jak to odróżnić) teraz mam przezroczysty, rozciągliwy śluz i dwa dni czułam brzydki zapach z pochwy. Czy mogę być w ciąży?

Witam. Przede wszystkim powinna Pani wiedzieć że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w płynie preejakukacyjnym mogą znajdować się plemniki. W tym wypadku nie można więc wykluczyć ryzyka ciąży.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, a miesiączka była bardzo mało obfita, ciąży niestety nie można wykluczyć. Opisany, brzydki zapach z pochwy może być jednak wynikiem infekcji dróg rodnych. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.