Wodnisty śluz a ryzyko ciąży

uprawiałam sex z chłopakiem dnia 1 stycznia wtedy mi się skończył okres i uprawialiśmy sex przerywany teraz mam dziwny śluz wodnisty i taki biały czy to oznacza że mogę być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Nie ma jednak takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Sugeruję zatem wykonanie testu ciążowego.