Brązowe plamienie po inicjacji seksualnej

Dobry wieczór. Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz . I od wczoraj mam dziwny brązowy śluz oraz plamienia do tego od czasu do czasu jest mi nie dobrze. Mój chłopak doszedł ale zdążył ze mnie wyjść więc to nie może być ciąża. do tego strasznie bolą mnie mięśnie tyłka oraz nóg. czy to wszystko jest normalne? Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Przede wszystkim z zamieszczonego opisu wynika, że współżyli Państwo bez zabezpieczenia (stosunek przerywany nie jest bowiem uznaną metodą antykoncepcyjną) - ryzyko ciąży w takim przypadku jak najbardziej zatem istnieje! Gdyby zatem miesiączka się opóźniała, sugeruję wykonanie testu ciążowego.
Po drugie podbarwiony krwią śluz oraz plamienie są najprawdopodobniej skutkiem przerwania błony dziewiczej i nie powinien być to powód do niepokoju.