Świąd i brązowo-żółte plamienie przy inicjacji seksualnej

1 m-c temu, postanowiliśmy przeżyć swój pierwszy raz.Nie zaopatrzyliśmy się w lubrykant, więc z powodu nieprzyjemnego bólu kazałam partnerowi przestać.Mimo iż było bardzo krótko, doszło do przerwania błony dziewiczej, krwawiłam lekko ok 3h. Później miałam straszny świąd, pomogło smarowanie maścią Clotrimazolum. 4 dni temu, bez nawilżacza, partner robił mi przyjemność palcami, chwilami dość intensywnie.Na jego palcach pozostała krew, ja od tego czasu mam świąd i brązowo-żółte plamienie. Co robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę udać się do gienkologa, konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam