Brak okresu i mętny, wodnisty śluz a ryzyko ciąży

Witam. Czy biały (a może raczej mętny), wodnisty śluz może być objawem ciąży? Okres spóźnia mi się już ok 5 dni, a zamiast niego występuje śluz. Uprawiałam bezpieczny seks, więc ciąża jest mało prawdopodobna. Dodam, że mój cykl trwa 27-30 dni. A teraz jest już 34 dzień cyklu. Pragnę dowiedzieć się jaki (i czy w ogóle) śluz występuje w pierwszym miesiącu ciąży.

Wydzielina w czasie ciąży zmienia się , staje się bardziej gęsta, obfitsza, biała lub szarawa. Jednak aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy Nie ma możliwości stwierdzenia czy jest Pani w ciaży na podstawie wyglądu wydzieliny..