Wodnisty śluz zamiast miesiączki a możliwość ciąży

Witam . Mam pewien problem od 14-17 uprawiałam seks , tydzień później miałam dostać okres lecz zamiast niego pojawił się biały wodnisty śluz , 4 dni później okres się pojawił ale trwał on tylko 3 dni i był krótki i bez skrzepów krwi , mineło od tego czasu 2 tygodnie i cały czas mam ten biały wodnisty śluz jest go bardzo dużo , 4 dni temu zaczerwieniły mi się wargi sromowe i pojawiły się grube granatowe żyłki a dziś rano zauważyłam że pochwa wśródku spuchła nie pieczę mnie to , co to może być ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza.