Opóźnienie miesiączki i zmieniony charakter okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Współżyjam z moim chłopakiem 14,15,16,17 Lipca 19 Lipca był przewidywany okres zamiast tego miałam tylko wodnisty lekko biały śluz , 22 dostałam okres ale było go mało i bez skrzepów krwi trwał tylko dwa dni trzeciego dnia już go nie było ale czwartego pojawiło się lekkie plamienie , od tej pory cały czas mam gesty biały śluz , 14 powinnam dostać okres czy jest możliwe że mogłam zajść w ciążę ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na zajście w ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.