Skrzepy a prawdopodobieństwo ciąży

Z moim chłopakiem ocieraliśmy sie narządami, on miał wytrysk dotykając mojej pochwy,jest b,możliwe że dostało się cos do środka. za 3 dni dostałam "okres' trwał normalnie lecz miał bardzo dużo skrzepów i był barwy jasnoróżowej, za miesiąc -dwa dni wcześniej przed przewidywaną miesiączką dostałam również "okres" z tym że jest w nim wiele skrzepów, oraz śluz w pierwszym dniu odczywałam bardzo silne bóle pochwy. to normalny okres czy krwawienie wczasie ciązy? I jaka jest szansa że mogę byc w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Jeśli już dwukrotnie miała Pani okres to nie może być mowy o ciąży. Jeśli jakieś objawy Panią niepokoją to proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.