Możliwa ciąża po pettingu

Witam. Nie wiem jak zacząć pytanie, ale na początek powiem, że jestem dziewicą. Uprawiałam z facetem peeting 9 października. Stykaliśmy się narządami i on wydzielał preejakulant, można powiedzieć, że ja także wyprodukowałam śluz podczas podniecenia. Czy jest szansa zajścia w ciążę, gdy ocieraliśmy się o siebie i później po dotykaniu swojego członka dotykał mojego ujścia pochwy i okolic, także wkładając trochę swoje palce do środka? Co prawda minął tylko dzień, ale jednak martwi mnie to, gdyż nie mogę pozwolić sobie na ciążę, a podejrzanie boli mnie brzuch i tak jakby jajniki. Okres powinnam dostać w okolicach 19 października i osobiście nie wiem czy aż tyle chce mi się przyspieszyć z różnych powodów jak nadmierny stres, częste naziębienia. Czy po prostu zamiast przyjemności będzie nie chciana niespodzianka. Chcę mieć dzieci, ale jeszcze nie teraz, gdy studiuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży jest znikomo małe. Jeśli jednak nadal Pani ma wątpliwości to proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam