Gęsty, biały śluz, bóle podbrzusza a możliwość ciąży

Witam.przewaznie mam cykl ok.25 dniowy w sierpniu 30 tego dostałam miesiączkę jednak po 21 dniach.uprawialam sex z mężem 7.o9.i 14.09.czy mogę liczyć na ciążę bo staramy się od jakiegoś czasu o dzidziusia.dodam ze od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze.pobolewaja mnie piersi.bez problemu odrzuciło mnie od papierosów a wcześniej miałam z tym problem.i pojawił się gesty biały śluz. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.