Spóźniający się okres i ból piersi a ryzyko zajścia w ciążę

witam SPÓŻNIA MI SIE OKRES ..POMOCY kochałam sie z chłopakiem tydzien przed okresem . chłopak się spuścił ....miałam dostać okres 5 lipca a dzis jest 18 lipca i dalej nie mam. bolą mnie piersi i trochę pobolewa brzuch. zawsze miałam regularny okres np dostałam 7 czerwca a skonczył sie 12 czerwca.. czy mogę zajść w ciąże?BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ ;)
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje! W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.