Co znaczą kłucia w dole podkolanowym?
Uprawiam czynnie sport. Od 6 mscy nie mogę uporać sie z pewną dolegliwością. przy wzmożonym wysiłku fizycznym) wraca mi uczucie rwania, kłucia w dole podkolanowym po wew. str.uda. Ten ból idzie ku górze (tył-wew.strona uda).Wynik usg:okolica gesiej stopki lewej nieco hypoechogenna,bez cech przerwania ciaglosci sciegien,obraz moze odpowiadac tendinopatii tej okolicy.struktura sciegna m.polblon.nieco hypoechogenna sugeruje rozpoznanie tendinopatii. Czy moze to byc zwiazane z plecami?Prosze o pomoc

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - Tak.
Proponuję konsultację u ortopedy.
Pozdrawiam serdecznie,
Dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista gastrolog, chirurg ogólny, proktolog, Kraków