Co oznacza rozpoznanie tendinopatii?

Kobieta, 20 lat Witam.Uprawiam piłkę nożną i od 6 mscy nie mogę uporać sie z pewną dolegliwością.Co jakiś czas(przy wzmożonym wysiłku fizycznym) wraca mi uczucie rwania, kłucia w dole podkolanowym po wew. str.uda. Ten ból idzie ku górze (tył-wew.strona uda). Wynik usg:okolica gesiej stopki lewej nieco hypoechogenna,bez cech przerwania ciaglosci sciegien,obraz moze odpowiadac tendinopatii tej okolicy.struktura sciegna m.polblon.nieco hypoechogenna sugeruje rozpoznanie tendinopatii. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć