Co znaczą piersi o utkaniu mieszanym?

Badanie wykazalo .Piersi o utkaniu mieszanym. W Prawej piersi na godz 8-9dwie hypoechogeniczne zmiany o wym. 8x9 mm i7x4,FA? torbiele z gesta trescia?,oboktorbielaka torbiel na godz 12 torbiel8mm.W piersi lewj na godz 10 niejednorodna echogenicznie zmianaonieco nierownych obrysach bez cienia akustycznego 0 wy.13x10mm,podobnana godz11 o wymiarach13x10mm_FA.Przewody mlekowe,nieposzerzne,doly pachowe z pojedynczymi niepowiekrzonymi, niepodejrzanymi wezlami chlonnymi,skora gladka.Prosze o porade.. Mam 42 lata 1 dziecko nie karmione piersia.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy są powyższe zmiany określone w skali birads ? Konieczna wizyta u ginekologa i decyzja o dalszym postępowaniu diagnostycznym