Co znaczą plamienia w 5. tygodniu ciąży?

Witam mam pytanie mianowicie byłam w ciąży 5 tydzień zaczęłam plamić byłam w szpitalu na USG wyszło puste jajo i kazali mi iść do domu i iść do lekarza byłam i lekarz dał mi skierowanie do szpitala i tam znowu zrobili USG jajo puste wczoraj dostałam boli podbrzusza i wyleciał skrzep duży popołudniu byłam u lekarza i zrobił mi USG i macica pusta jajo wyleciało teraz lekko krwawie .czy mam iść na czyszczenie mam 44 lat i nie wiem co zrobic

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli nadal będzie Pani krwawiła, będą utrzymywały się dolegliwości bólowe, gorączka lub jakieś inne niepokojące objawy, to powinna Pani udać się na ginekologiczną izbę przyjęć.