Plamienie i bóle brzucha w 6. tygodniu ciąży

Błagam o pomoc. Plamienia i dziwny skrzep.Jestem w 6 tygodniu ciąży. Dzsiaj byłam u ginekologa, zobaczył pęcherzyk, zarodek i bijące serduszko. Od wczoraj krwawie i boli mnie brzuch na dole, ból jakbym nie mogła się wypróżnić. Kazała mi leżeć. Dostałam duphaston 4x dziennie. Przed chwilą wyleciał mi bardzo ciemny, twardy skrzep. Nie wiem co to znaczy. Błagam o pomoc. W internecie tyle się naczytałam złych rzeczy, że jestem przerażona.

Witam
Każde plamienie może być zagrożeniem dla życia płodu.
Żadnego z nich nie należy lekceważyć, tym bardziej, gdy pojawia się skrzep.
Wskazana szybka konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam serdecznie