Krwawienia w 15. tygodniu ciąży

Dzień dobry! Jestem w 15 tygodniu ciąży 3dni temu zauważyłam na bieliznie troszkę krwi obrazu pojechałam na pogotowie, wykonano i mnie usg po którym stwierdził że wszystko jest w porządku.dzis znowu zauważyłam u siebie lekkie plamienia tylko że tym razem brązowe. Co mam robić w tej sytuacji?czy takie lekkie plamienie jest normalne czy zagraża dziecku ?

Witam
Każde plamienie może być zagrożeniem dla życia płodu. Żadnego z nich
nie należy lekceważyć . Wskazana szybka konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam serdecznie