Co znaczą podwyższone eozynofile?

Cały rok mam podwyższone eozynofile. Podejrzewam u siebie alergię na pleśń (prace magazynowe, wilgotny dom, mokre trociny i liście, prace na dworze, pot, lodówka i łazienka zagrzybiona). Objawy nasilone w okresie jesiennym, łącznie z problemami górnych i dolnych dróg oddechowych. Biorę regularnie leki. Nie jest to Alternaria, bo na to były robione testy skórne. Jak zdiagnozować rodzaj pleśni i czy można się odczulać na pozostałe gatunki? Czy comiesięczne badanie eozynofilów da jakąś wskazówkę?

niestety sie nie da odczulać bo firmy przestały produkować te szczepionki!!\

ja też mam tą alergię i też chcę się odczulać i nie ma czym!

niech sie pani zbada ige swoiste panel wziewny labortorium alab lub diagnostyka porządnie 20 alegenów/ wtedy tam jest 3-5 pleśni będzie wiadomo