Co znaczą te mdłości, lekkie kłucia i bóle brzucha?

Witam od miesiaca mam potworne mdlosci lekkie klucia gornej czesci brzucha oraz prawej i lewej stornieren promieniujace do plecow. Nie pomagaja tabletki np.omeprazol.co to moze byc?apetyt mam taki jak do tychczas.brav wymiotow.na gorzej jest 3 godziny po posilku ale pare razy zdarzy ly sie sine mdlosci po przebudzeniu.prosze o pomoc czekam na gastroskopie.dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka gastrologiczna a czy było usg jamy brzusznej? Jakieś inne objawy? Jakieś krwawienie ? Krwioplucie wymioty z krwią ? Czarne fusowate wymioty