Co znaczą te objawy przy torbieli na jajniku?

Witam w zeszly piatek dowiedzialam sie ze mam torbiel na lewym jajniku 5 cm. Poszlam do lekarza bo niepokoil mnie straszny ból jajnikow, ktory promieniowal na noge i posladek. Dostalam lek spasmoline i profenid (czopki) dzis z kolei od dostalam miesiaczki i meczy mnie bol calego brzucha i pleców przy tym biegunka. Czy to są jakies niepokojace objawy żeby jechać do lekarza? Sama nie wiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

tak proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.