Co znaczą te zaburzenia rytmu serca?

Mam 41 lat. Z USG wynika: -płat prawy 45*17*12mm V=4,59ml -płat lewy 45*13*10mm V=2,92ml Obniżona echologiczność i przewlekły stan zapalny TSH=2,046 FT3=3,07 FT4=1,2 P-ciała ANTY TG=195,4 U/ml P-ciała ANTY TPO=1300,0 U/ml Czuję się zmęczona, tyję z miesiąca na miesiąc, mam zaburzenia rytmu serca(częstoskurcz komorowy), w ostatnim czasie mam ucisk na szyii jakbym miała za ciasny golf i zaczerwienienie w miejscu tarczycy. Często śpię w dzień. Proszę o pomoc :)

Ma Pani chorobę Hashimoto ale czynność tarczycy jeszcze prawidłowa Jeżeli misączki są nieprawidłowe - do ginekologa badania minimalne : magnez i potas we krwi