Co znaczą wyniki krwi na morfologię?

Witam. Wykonałem ostatnio wyniki krwi morfologię , mam podwyszony wskaznik MXD 12 (4-10) i MPV 10,4 (6,1-8,9) i obniżone LY 11 (12-14) . Co to oznacza czy jest to coś powaznego ? Bardzo jeatem załamany winikami, jestem mlodym męzczyzną 22lata nie mam problemów ze zdrawiem a wyniki ponad norme

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zapoznania się ze wszystkimi wynikami nie można się wypowiedzieć , wskazana wizyta u lekarza rodzinnego , nie sadze żeby takie odbiegniecia od normy były znaczące