Co znaczy brak anatomicznego zrostu i odłam przemieszczony?
Opis tomografii komputerowej, czy można by było wyjaśnić o co dokładnie chodzi ; "Stopa lewa - stan po przebytym złamaniu podeszwowej części głowy III k sródstopia - brak anatomicznego zrostu - odłam przemieszczony proksymalnie o 3mm, zaznaczone cechy zrostu "

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Oznacza że złamanie nie zrosło się prawidłowo, sugeruję kontrolę u ortopedy, być może konieczny będzie zabieg.
Pozdrawiam