Co znaczy Dermatofibrohistiocytoma, Excisio incompleta?

Dzień dobry. Bardzo proszę o poradę w jakim czasie od ostatniego zabiegu powinnam powtórzyć zabieg przy rozpoznaniu "KOBIETA , 48 LAT , dermatofibrohistiocytoma. Excisio incompleta(granice boczne). dziękuję serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze w zależności od stopnia zagojenia poprzedniej operacji proszę koniecznie udac się do lekarza wykonującego zabieg