Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy drżenie rąk i ogólne napięcie mięśniowe?

Witam, Bardzo niepokoją mnie objawy, które mam od kilku tygodni, ale i przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Nie wiem do jakiego lekarza się udać, czy zmienić dietę, czy zacząć brać jakieś leki, dlatego chciałbym dowiedzieć się co znaczą: -ból mięśni łydek i ud, -ból stawów, -drżenie rąk, -ogólne napięcie mięśniowe, -pulsowanie mięśni nóg podczas leżenia -czasem ropa w oku (zamazany wzrok rano i/lub nocą) Byłem już z tym u ogólnego lekarza, który zlecił badania krwi, wyniki badań to: -za niski cholesterol całk. 79 (hdl 56 ldl 11) -za niski poziom mpv -za wysoki poziom monocytów o 0.3 % Proszę o odpowiedź co to może być oraz co z tym zrobić Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

celowe jest badanie EEG oraz koniecznie poziom witaminy D3-OH ( powinno być 40 mikrogramów)

Doświadczony neurolog i neurochirurg.
0

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. W zależności ud uzyskanych wyników dalsza diagnostyka, w razie potrzeby w oddziale neurologicznym: potencjały wywołane, płyn mózgowo-rdzeniowy. Sprawa również może mieć podłoże nerwicowe, ale w pierwszym podejściu należy wykluczyć choroby somatyczne - mogą być poważne.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy