Co znaczy miękka część obok jądra?

Witam. Wyczułem obok swojego lewego jądra taką miękką część ok 1cm która jakby nie była połączona z jądrem. Jak pamiętam mam to już długie lata. Nie przejmowałem się tym bo wyczytałem że to jest najądrze. Lecz gdy mówi się o różnych nowotworach zacząłem myśleć czy to napewno nie ma się czym przejmować. To ogólnie mnie nie boli ale czy to napewno nie ma się czym przejmować?

Lek. Tomasz Budlewski

Dla pewności
Proponuje udac się do lekarza urologa i kierowac się jego zaleceniami