Co znaczy niewielka ilość płynu w klatce nadrzepkowej łękotki o prawidłowej wysokości położeniu i sygnale?

Niewielka ilość płynu wklatce nadzepkowej lekotki o prawidłowej wysokości położeniu i sygnale.Pcl onieco podwyższonym sygnale przyudowo haczykowato zagięte o zachowanej ciągłości.W przedniej części nadkłykcia przyśrodkowego kości udowej zmiany torbielowate.Rzepka symetryczna niecoasymetrycznie ustawiona ztendecją bocznego podparcia fałd przyśrodkowy skierowany dosrodkowo dochodzi dopowiezchni rzepki z możliwym konfliktem wstawie zepkowo udowym chząstka stawowa rzepki oniejednorodnym sygnale 2/3o

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik badania nalezy interpretować wraz z danymi z klinicznymi . Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania