Co znaczy poziom GRA w morfologii?

Witam moje badanie krwi LYM% - 13,6 LYM - 1.0 oraz GRA% - 82.4% ; GRA - 6.7 z tego co widze te wyniki nie są w normie co one mogą oznaczać i czy mam się czego obawiać.???? (reszta wyników jest w normie)

Lek. Katarzyna Szymczak

A są jakieś dolegliwości? Wyniki mogą oznaczać m.in. infekcję. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam