Co znaczy rwący ból kości palca?
Witam odebrale zdiecie rtg stopy inapisane jest.stopa w granicach normy Od dluszego czasu boli mnie stopa od durzego palca asz do szrodka stopy czasami bul jest. Tak zwany rwiocy kosc palca jest podgieta co nato morzna poradzic

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Możliwości leczenia dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.
Witam!
Konsultacja neurologiczna, EMG łącznie z przewodnictwem nerwowym w kk. dolnych. Podstawowe badania laboratoryjne z poziomami: elektrolitów, cukru, mocznika, kwasu moczowego, TSH, poziomy hormonów, ew. metali. Ocena angiologa. W zależności od wyników dalsze postępowanie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.