Co znaczy śluz w stolcu i zawroty głowy?

Witam mam zawroty glowy ,w stolcu widzialam sloz z krwia i ciagle bole w prawym boku i czasami boli od zebra do zebra nad pempkiem podejzewam jelita mam tez skoki cisnienia z bardzo niskich na wysokie najczesciej wieczorem klucia w piersi lewej az pod pache .Prosze mnie naprowadzic bod kantem opisu gdzie mam sie udac .Pozdrawiam dziekuje.

Najlepiej byłoby aby udała się Pani celem ogólnego badania do swojego lekarza rodzinnego, który zbierze pełny wywiad, ustali dolegliwości i zaproponuje dalsze postępowanie.