Co znaczy świąd i pieczenie w pochwie i bóle pleców?

Mam 19 lat. Od 5-6 dni bolą mnie plecy w dolnej części oraz w okolicy nerek, towarzyszy temu również ból jajników (głównie lewego). Czasem dochodzi do tego świąd i pieczenie w pochwie. Myślałam, że jest to spowodowane owulacją, która miała miejsce 25.05 , ale niestety minęło 4 dni, a ból nie ustał. Ból w okolicy nerek i pleców ustaje dopiero wtedy, kiedy się położę. Przez dwa dni oddawałam mocz częściej niż zwykle, ale zażyłam urofuraginum. Co to może być? I czy konieczna jest wizyta u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak koniecNa jest wizyta h lekarza sadze ze najlepiej ginekologa